10 maja 2018r. w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu Moszczenicy odbyły się rejonowe zawody sportowo-obronne ?Sprawni jak żołnierze?, w których zarówno w klasyfikacji chłopców, jak i dziewcząt wywalczyliśmy II miejsce!!!

Dziewczęta uzyskały identyczną liczbę punktów, co zwycięska reprezentacja ZSAIO w Żywcu Moszczenicy. W takim wypadku zwycięzca zostaje wyłoniony przez wynik konkurencji ?strzelanie? i tu niestety nieznacznie przegrały.

Uczestnicy musieli wykazać się w 5 konkurencjach:
- rzut granatem (dziewczęta ? 1 miejsce, chłopcy ? 1 miejsce)
- tor sprawnościowy (dziewczęta ? 1 miejsce, chłopcy ? 3 miejsce)
- pierwsza pomoc (dziewczęta ? 1 miejsce, chłopcy ? 1 miejsce)
- strzelanie (dziewczęta ? 2 miejsce, chłopcy ? 2 miejsce)
- bieg na orientację (dziewczęta ? 4 miejsce, chłopcy ? 2 miejsce)

?Sprawni jak kadeci?
Zajęcie 2 miejsca przez drużynę chłopców w składzie: Radosław Wojciechowski - I LOB, Karol Jurga - II Tmb oraz Mikołaj Piórko ? I LOB
Indywidualnie:
I miejsce wśród dziewcząt zajęła Wioletta Mazur z klasy I LOB.
W klasyfikacji chłopców Karol Jurga zajął II miejsce, a Radosław Wojciechowski III miejsce

Lata 2014/2015
Wojewódzki Turniej dla szkół z klasami mundurowymi "Gram i kulturalnie kibicuję"
Drużyna chłopaków w składzie: Mateusz Spiałek, Wojciech Dragon, Kamil Sornowski (wszyscy z II TB), Paweł Zjawiński (II LOb), Rafał Nowak (III Lob), Błażej Grygier (III LOa), Wojciech Janosz (III Tme), Kamil Warzecha i Michał Prusek (I Tb) pod kierownictwem pana Mateusza Bałucha zajęła 2 miejsce w turnieju piłki nożnej

W konkursie z zakresu I Pomocy Przedmedycznej ? Mikołaj Piórko i Michał Furtok (II LOb) zajęli 2 miejsce;
W teście wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa imprez masowych ? Magdalena Herok, Ewa Pilarz, Klaudia Noga ( II LOa), Wioletta Mazur i Daria Wagstyl (II LOb) zajęły 3 miejsce

Lata 2015/2016
Drużyna chłopaków w składzie: Mateusz Spiałek, Wojciech Dragon (III TB), Paweł Zjawiński (III LOb), Kamil Bałuch (II Tok), Michał Prusek, Mateusz Ploch (ITbr), Tomasz Zawadzki (II LOb) i Mateusz Włodarczak (III Ti) pod kierownictwem pana Mateusza Bałucha zajęła 1 miejsce w turnieju piłki nożnej

Test wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa imprez masowych ? Aneta Nowak, Roksana Karwat, Weronika Ulczok, Małgorzata Jacek i Klaudia Herok (II Loa) zajęły 3 miejsce
Zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego. W klasyfikacji indywidualnej Mikołaj Piórko zajął 1 miejsce, a Wioletta Mazur ? miejsce 3. W klasyfikacji drużynowej (Mikołaj Piórko, Wioletta Mazur i Diana Zieleźnik) uplasowaliśmy się na miejscu 5.

Ogólnopolski Turniej dla Klas mundurowych, który odbył się 13?15 kwietnia 2016r. w Ogrodzieńcu ? I miejsce w konkurencji I pomoc ( Dawid Bielanin

3. Łukasz Kliś 1 LOa
W klasyfikacji indywidualnej dziewczyn Gosia Masłowska zajęła 2 miejsce, a w klasyfikacji indywidualnej chłopców 1 miejsce zajął Wojtek Kokot.

Liga Strzelecka w Bielsku ?Białej ? drużynowo 3 miejsce po podsumowaniu wszystkich zawodów (Małgorzata Masłowska I LOa, Arkadiusz Konwicki II LOb, Wojciech Kokot II Tbr, Rafał Nowok IV Ti)

Lata 2016/2017
Drużyna chłopaków w składzie: Mateusz Spiałek, Wojciech Dragon, Kamil Sornowski, Grzegorz Sosna (wszyscy IV TB), Bartek Pisarek (3 Tlg), Kamil Pustelnik (1 Tb), Mariusz Janosz (2 Tb), Marcin Janosz oraz Jan Tomaszczyk (2 Tlg) pod opieką pana Wojciecha Bałucha zajęła 1 miejsce w turnieju piłki nożnej.

Uczniowie klasy II Loa, przystąpili do Turnieju Kulturalnego Kibicowania, w którym wywalczyli 3 miejsce.
2 miejsce zdobyła Małgorzata Masłowska (2 LOa) z Wojciechem Kokotem (3 Tb), którzy startowali w konkursie z zakresu I Pomocy Przedmedycznej.