Osiągnięcia uczniów w konkursach, turniejach oraz olimpiadach przedmiotowych i zawodowych na różnych szczeblach w roku szkolnym 2018/2019

Osiągnięcia uczniów w konkursach, turniejach oraz olimpiadach przedmiotowych 
i zawodowych na różnych szczeblach w roku szkolnym 2018/2019:

  • Wojewódzki Konkurs LIDER DOBROCZYNNOŚCI - I miejsce dla szkoły, za najlepsze akcje charytatywne w latach 2016-2018
  • Mistrzostwa Polski „GEOTYDA” - marsz terenowy:
    3 miejsce: Radosław Pławecki, Jakub Weszka (3 LO), Sebastian Waleczek (2Lob)
    4 miejsce: Karolina Szulc, Sara Bartnik, Kinga Krzekotowska (2 LOa) 
  • Mikołajkowy Turniej Strzelecki: 
    2 miejsce: Paulina Gandyk, Małgorzata Rychlik (1 LOa), Michał Przybyła (2 LOa); Indywidualnie Michał Przybyła – 2 miejsce w „pneumatyku”

  • Noworoczny Turniej Strzelecki:
    3 miejsce: Paulina Gandyk, Małgorzata Rychlik (1 LOa), Michał Przybyła (2 LOa); Indywidualnie Małgorzata Rychlik – 5 miejsce w „pneumatyku”
  • Liga Strzelecka - 1 miejsce w KBKS indywidualnie - Paulina Gandyk

  • Zawody Małopolskim Szlakiem Karmelitów:
    1 miejsce: Julia Tomala, Nikola Kolon (1 LOa)
    2 miejsce: Paulina Gandyk, Filip Zoń (1 Loa)

  • Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Klas Mundurowych w Tarnowskich Górach 
    1 miejsce
    najlepszy strzelec – Sławomir Piech
    najlepszy bramkarz – Wojciech Mazur

  • Konkurs „I Ty możesz zostać ratownikiem”: 
    I miejsce – Radosław Pławecki (3 Lo), Anna Antosz (1 Loa), Kinga Witala 
    VII miejsce – Tycjan Stachowicz, Mateusz Kost, Michał Przybyła (2 Loa)

  • Zawody sportowo-obronne „Sprawni jak żołnierze”:
    1 miejsce w klasyfikacji dziewcząt: Paulina Gandyk, Julia Tomala (1Loa), Martyna Skrzyszowska (2 Loa)
    3 miejsce w klasyfikacji chłopców: Michał Przybyła (2 Loa), Sebastian Piesiur (2 Loa), Mateusz Kost (2 Loa)

  • Konkurs: GEOPLANETA (jesień, wiosna): Dyplom i nagroda za bardzo dobry wynik, najlepszy w skali punktowej w dotychczasowej historii uczestnictwa 
    w kategorii testu - Alicja Mika z kl. 2The, dyplom za bardzo dobry wynik 
    w kategorii prac indywidualnych - Maja Steinke z kl. 3Tle

  • Międzyszkolny konkurs kulinarny „ Festiwal żuru i grzybowej” w Nakle Śląskim:
    2 miejsce w kategorii zupa grzybowa - Karol Witoszek kl. 2 Tż
    4 miejsce w kategorii żurek śląski - Jan Filipowski kl. 2 Tż

  • Międzynarodowy konkurs kulinarny w szkole partnerskiej w Niemczech we Freibergu:
    I miejsce : Puchałka Weronika, Witoszek Karol kl. 2Tż – za potrawę: „Azjatyckie marzenie” 
    II miejsce - Jan Filipowski, Aleksandra Kościelny kl. 2 Tż – za potrawę: „Leśna przygoda”
  • Olimpiada Młodych Producentów Rolnych
    udział w finale krajowym - Kucz Mateusz kl. I TR

  • Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności – etap okręgowy: 
    9 miejsce- Agata Sojka kl. 4 Tż

  • OWiUR: 
    blok gastronomia: 13 miejsce – Wiktoria Chmiel kl. 3 Tżr
    blok produkcja zwierzęca- Jakub Mazurczyk 
    blok produkcja roślinna - Sebastian Miguła

  • Marki turystyczne województwa śląskiego - gra terenowa: 
    II miejsce - uczniowie kl. 3 Tot

  • V Wojewódzki konkurs „Geodezja z pasją”: 
    2 miejsce w kategorii indywidualnej - Robert Szafron kl. 3 Trg

  • V Wojewódzki Konkurs Polonistyczny na prezentację multimedialną pt. „Motywy literackie” pod patronatem Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Katowicach: 
    IV miejsce - Kinga Witala kl. 1 Tge

  • Ogólnopolska olimpiada „Zostań rachmistrzem”:
    4 miejsce - Kościelny Mateusz i Michalski Dawid (kl. Tre)

  • Eliminacje okręgowe Olimpiady Przedsiębiorczości
    udział: Dawid Michalski – 4Tre, Klaudia Uchyła – 3Tle

  • Konkurs: „Curriculum Vitae – pierwszy krok do wymarzonej pracy” w ramach wydarzenia „OKNO KARIERY” zorganizowanego przez Stowarzyszenie LGD „Ziemia Pszczyńska” podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery: 
    nagroda główna - Kinga Kania kl. 4 Tth.

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2018/2019

OGÓLNOPOLSKA RYWALIZACJA SPORTOWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
ELIMINACJE REJONOWE

  • II miejsce w siatkówce chłopców
  • IV miejsce w pływaniu w kategorii chłopców
  • V miejsce w lekkoatletyce w kategorii dziewcząt i chłopców
    ELIMINACJE POWIATOWE
    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w:
  • tenisie stołowym w kategorii dziewcząt
  • siatkówce chłopców

    II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w:
  • koszykówce dziewcząt

    III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w:
  • sztafetowych biegach przełajowych w kategorii chłopców
  • lekkoatletyce w kategorii dziewcząt i chłopców
  • badmintonie w kategorii dziewcząt i chłopców
  • pływaniu w kategorii chłopców
  • narciarstwie alpejskim
  • siatkówce dziewcząt
  • piłce ręcznej dziewcząt

    IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w:
  • koszykówce chłopców
  • pływaniu w kategorii dziewcząt
  • piłce ręcznej chłopców

    V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w:
  • sztafetowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt
  • tenisie stołowym w kategorii chłopców

    INNE ZAWODY I TURNIEJE:
  • III miejsce w Mikołajkowym turnieju piłki nożnej dziewcząt
  • I miejsce w turnieju „ kibicowanie bez granic” w piłce nożnej chłopców
  • I miejsce w turnieju z okazji Dnia Kobiet w piłce nożnej dziewcząt
  • II miejsce w turnieju futsalu chłopców „ Ferie na sportowo”

 

  • geodetki3.JPG
  • tekst_o_rankingu_3.jpg
  • DSC_0116.JPG
  • logeko2.jpg
  • rozdanie2.JPG
  • 3maja.jpg
  • DSC_0198.JPG
  • baner-portugalia-3.JPG
  • tele.JPG