Osiągnięcia uczniów w konkursach, turniejach oraz olimpiadach przedmiotowych i zawodowych na różnych szczeblach w roku szkolnym 2017/2018

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach, turniejach oraz olimpiadach przedmiotowych
i zawodowych na różnych szczeblach w roku szkolnym 2017/2018

  • Konkurs „Razem raźniej” – I miejsce w województwie i tytuł: "Przyjazna Szkoła"
  • I miejsce w konkursie „Lider Dobroczynności” dla szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego

  • Euroscola 2017 – nagroda w konkursie w formie wyjazdu do Strasburga i udziału w obradach młodzieży w Parlamencie Europejskim

  • Geodezja z pasją – konkurs wojewódzki - zespołowo II miejsce, indywidualnie
    - III miejsce (Michał Kucz)

  • XV JUBILEUSZOWA KONFERENCJA UCZNIOWSKA: „ Energia odnawialna w teorii i praktyce”
    III miejsce - uczniowie II klasy technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

  • Z OZE jako proekologia” „- konkurs 3-etapowy organizowany przez Junkers
    I i II miejsce (kl. 2 Teo)

  • Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej - kwalifikacja do etapu okręgowego jednej uczennicy
  • Olimpiada z ZUS – udział uczniów w etapie szkolnym
  • Szkolna Internetowa Gra Giełdowa - 6 miejsce w rankingu w województwie śląskim
    Julia Szendera i Kornelia Dziura
  • High School Business Challenge – udział w etapie szkolnym
  • Liga Młodych Logistyków - udział
  • Olimpiada Logistyczna – kwalifikacja do etapu okręgowego dwóch uczniów

  • OWiUR – udział w etapie okręgowym w blokach
    Blok: produkcja roślinna Patryk Śmieja - 7 miejsce
    Blok: produkcja zwierzęca Wojciech Lasek - 4 miejsce
    Blok: gastronomia Angelika Podbioł - 7 miejsce
    Blok: architektura krajobrazu Natalia Tan - 12 miejsce
  • Olimpiada Młodych Producentów Rolnych – IV miejsce w etapie wojewódzkim
    Patryk Śmieja

  • Okno Kariery - Debata Oksfordzka – udział w debacie
  • XIII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości pod hasłem: „Sukces w biznesie – ludzie, wizerunek, strategia” – kwalifikacja do etapu okręgowego
  • Konkurs regionalny pt. „DZIEDZICTWO KULTUROWE ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI... O ekologii, sacrum i profanum” - 2 miejsce
  • zawody z I pomocy przedmedycznej – 4 miejsce
  • konkurs LOK "Polska marynarka wojenna a historia wybrzeża polskiego" - 2 miejsce
  • Ogólnopolski Turniej Klas Mundurowych – 6 miejsce w klasyfikacji generalnej szkół 
    8 miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej (na 125 uczestników)
  • zawody sportowo-obronne „Sprawni jak żołnierze” – 2 miejsce w klasyfikacji dziewcząt, 2 miejsce w klasyfikacji chłopców
  • Ogólnopolski Konkurs Geograficzny " Geo-Planeta"
    wyróżnienie Katarzyna Pitlok

 

 

  • rozdanie2.JPG
  • 3maja.jpg
  • DSC_0198.JPG
  • tele.JPG
  • DSC_0116.JPG
  • baner-portugalia-3.JPG
  • tekst_o_rankingu_3.jpg
  • logeko2.jpg
  • geodetki3.JPG