SUKCESY NA SZCZEBLU CENTRALNYM

2015 r.

Paweł Dziendziel

finalista XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku Produkcja Zwierzęca

2014 r.

Sylwia Beer

laureatka etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: Architektura krajobrazu

 

2013 r.

Katarzyna Czerwińska

finalistka V Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej w Kołobrzegu

 

2012 r.

Marek Mamok

laureat etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku produkcja roślinna, zajął III miejsce w kraju

 

2011 r.

Tomasz Gałuszka

Laureat etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: produkcja roślinna

 

2011 r.

Tomasz Gałuszka

5 miejsce w finale krajowym Olimpiady Młodych Producentów Rolnych (I miejsce w finale wojewódzkim)

 

2010 r.

Tomasz Gałuszka

Laureat etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: produkcja roślinna
Uczeń zajął III miejsce w kraju

 

2010 r.

Tomasz Gałuszka

3 miejsce w finale krajowym Olimpiady Młodych Producentów Rolnych (I miejsce w finale wojewódzkim)

 

2008 r.

Barbara Przybyła

laureatka etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku ogrodnictwo

Zajęła I miejsce w kraju po raz drugi.

 

Dominik Dzida

laureat etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku ogrodnictwo

Zajął IV miejsce w kraju.

 

2007 r.

Maria Lazarek

laureatka etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Żywności

 

Gabriela Nycz

finalistka etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Żywieniu

 

Dominik Sklorz

finalista etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku produkcja roślinna

 

Roman Skiba

finalista etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: produkcja zwierzęca

 

Barbara Przybyła

laureatka etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku ogrodnictwo

Zajęła I miejsce w kraju

 

2006 r.

Maria Lazarek

laureatka etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Żywności

 

Paweł Słowiaczek

finalista Olimpiady Wiedzy o Żywności

 

Michał Bułat

laureat etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku ogrodnictwo

 

2004 r.

Anna Jagła

Marek Faruga

finaliści etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Żywności

 

Wojciech Czerwiński

laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku ogrodnictwo

Zajął III miejsce w kraju

 

2003 r.

Kornelia Brudek

laureatka Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku technologia żywienia

 

2001 r.

Michał Teszner

laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku produkcja roślinna

Zajął IV miejsce w kraju

  • DSC_0116.JPG
  • 3maja.jpg
  • logeko2.jpg
  • baner-portugalia-3.JPG
  • geodetki3.JPG
  • DSC_0198.JPG
  • tele.JPG
  • tekst_o_rankingu_3.jpg
  • rozdanie2.JPG