Najważniejsze osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Najważniejsze osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

 

  • V edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości:
    Katarzyna Pitlok (3 The) – I miejsce
    Lucyna Żmij (3The) - II miejsce

  • Olimpiada Wiedzy ekonomicznej - udział w etapie okręgowym uczniów kl. 3The: 
    Katarzyna Pitlok (brakło 3 punktów do etapu centralnego),
    Patrycja Boryś 
    Lucyna Żmij

  • Konkurs z laptopem - Ewa Herda klasa (kl. 4Te) - udział w półfinale ogólnopolskim

  • OWIUR (Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych) - eliminacje okręgowe: 
    Wojciech Lasek (kl. 3TR) uzyskał V miejsce w bloku produkcji zwierzęcej, 
    Patryk Śmieja (kl. 3TR) - V miejsce w bloku produkcji roślinnej
    Marcin Faruga (kl. 4Tak) – VI miejsce w bloku architektury krajobrazu

  • Olimpiada Młodych Producentów Rolnych - 
    Patryk Śmieja (kl. 3TR) – udział w finale centralnym Olimpiady

  • Konkurs „Jak zreformować gospodarstwo mojego ojca” 
    Wojciech Lasek (kl. 3TR) – finalista konkursu (praca pisemna) – IV miejsce i indeks uczelni wyższej

  • Wojewódzki Konkurs Orki – Wojciech Lasek (kl. 3TR) – IV miejsce

  • Konkurs „Młody Botanik” – udział w etapie regionalnym
    Marcin Faruga (kl. 4 Tak) - II miejsce,
    Jan Żur (kl. 4 Tak) - V miejsce.

  • Konkurs BHP „Poznaj swoje prawa pracy” - Szymon Szczygieł (kl. 3 Tme)
    I miejsce 
    w etapie regionalnym, wyróżnienie w etapie centralnym

  • Wojewódzki konkurs „Geodezja z pasją”– IV miejsce zespołu uczniów: Eryk Lasek, Marek Brzozowski, Michał Kucz

  • XIV Międzynarodowa Konferencja Uczniowska pod hasłem "Energia odnawialna w teorii i praktyce" w Czeskim Cieszynie - zespół uczniów: Natan Zawadzki, Robert Piech, Jakub Czarnynoga, Kamil Głąbek, Damian Leki
    III miejsce w kategorii: Prezentacja (o charakterze konkursu),
    III miejsce w kategorii: Model - pokazującą możliwość wykorzystania energii odnawialnej,
    Nagroda publiczności;

  • Konkurs Euroscola – zdobycie w drugim etapie nagrody - trzydniowej wycieczki do Strasburga i udział w obradach Parlamentu Europejskiego Młodzieży;

  • Wojewódzki Turniej dla szkół z klasami mundurowymi "Gram i kulturalnie kibicuję":
    turniej piłki nożnej – I miejsce drużyny chłopców, 
    turniej kulturalnego kibicowania
    III miejsce uczniów kl. 2 LOa 

    konkurs z zakresu I pomocy przedmedycznej – II miejsce: Małgorzata Masłowska (kl. 2 LOa), Wojciech Kokot (3 Tb);

  • Ogólnopolski Konkurs Geograficzny " Geo-Planeta" – 
    Mateusz Szczotok (kl. 4Tle) - II miejsce w kategorii prac indywidualnych, 
    Weronika Jaros (kl. 4 Tle) - wyróżnienie;

  • II edycja konkursu "Lider Dobroczynności" organizowanego przez Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi – III miejsce;

  • VI edycja ogólnopolskiego konkursu "Poszukiwany Poszukiwana", który jest częścią Projektu „Szczepienia przeciwko nudzie”, organizowanego przez Fabrykę Aktywności Młodych FAM
    w kategorii: "Grupa wolontariacka roku szkolnego 2016/2017" – tytuł laureata;

  • XVI edycja Archidiecezjalnego Konkursu Literackiego, zorganizowanego przez Akcję Katolicką Archidiecezji Katowickiej
    Ewelina Kuźniak (2Lob) - II miejsce;

  • Ogólnopolski konkurs „Wzór osobowy godny naśladowania – uczniowskie biografie”, zorganizowany pod patronatem senackiej Komisji Nauki, Edukacji i Sportu przez Katedrę Dydaktyki i Edukacji Szkolnej w Instytucie Pedagogiki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. 
    Nagroda dla Marcina Smolarka (kl. 4 Tg).

 

 

  • DSC_0198.JPG
  • rozdanie2.JPG
  • baner-portugalia-3.JPG
  • tekst_o_rankingu_3.jpg
  • geodetki3.JPG
  • tele.JPG
  • 3maja.jpg
  • DSC_0116.JPG
  • logeko2.jpg