Najważniejsze osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Najważniejsze osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Udział uczniów - laureatów konkursu Euroscola - w sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego w Strasburgu;

Uczniowie należący do kół Theatr(i)um ReANIMAtion oraz EduCatOr otrzymali tytuł Laureata VI edycji ogólnopolskiego konkursu "Poszukiwany Poszukiwana", który jest częścią Projektu "Szczepienia przeciwko nudzie", zorganizowanego przez Fabrykę Aktywności Młodych FAM w kategorii: "Grupy wolontariackiej roku szkolnego 2015/2016";

• I miejsce w drugiej edycji konkursu "Lider Dobroczynności" zorganizowanego przez Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi. (Statuetka "Lidera Dobroczynności");

14 czerwca 2016 PZS nr 2 w Pszczynie został Ambasadorem PILGRIM (wszystkie instytucje w Austrii i na całym świecie, które zajmują się tematyką proekologiczną połączoną z wartościami duchowymi);

• Udział w finale konkursu Liga Młodych Logistyków - drużyna z kl. III Tle;

• XIX edycja konkursu „Jak zreformować gospodarstwo mojego ojca?”
Robert Wypiórkiewicz (kl. 4 TR) – IV miejsce wśród laureatów (zdobycie indeksu);

• IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości:
Lucyna Żmij (kl. 2The) - II miejsce,
Aneta Ligenza (kl. 2The) - III miejsce;

• Udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych:
Paweł Folek (kl. 4TR) – V miejsce w bloku produkcji zwierzęcej,
Jarosław Spyra - V miejsce w bloku produkcji roślinnej,
Magdalena Kyrcz (kl. 3 Tż ) – VIII miejsce w bloku: gastronomia;

• Olimpiada Młodych Producentów Rolnych
Jarosław Spyra (kl. 4 TR) udział w finale centralnym;

• Okręgowa Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości w Bielsku – Białej 
III miejsce w kategorii Pomoc Dydaktyczna: Klaudiusz Kołtuński, Sebastian Radoń, Szymon Jacek (kl. 4TM);

• Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny
II miejsce w eliminacjach okręgowych,
V miejsce w eliminacjach wojewódzkich;

• Wojewódzki Turniej Klas o profilu mundurowym
I miejsce w konkurencji I pomoc: Dawid Bielanin, Łukasz Kliś (kl. 1 LOa),

• Zawody: "Sprawni jak kadeci” - indywidualnie:
I miejsce Wojciech Kokot (kl. 2Tbr),
II miejsce Małgorzata Masłowska (kl. 1LOa),
zespołowo: II miejsce chłopców (Wojciech Kokot II Tbr, Łukasz Kliś (kl.1 LOa), Arkadiusz Konwicki (kl. 2 LOb);

• Zawody: "Sprawni jak żołnierze" -
III miejsce chłopców (Wojciech Kokot 2Tbr, Wojciech Drzewiecki 1LOa, Arkadiusz Konwicki 2LOb);

• Liga Strzelecka (Bielsko – Biała) – drużynowo 3 miejsce po podsumowaniu wszystkich zawodów (Małgorzata Masłowska 1lOa, Arkadiusz Konwicki 2LOb, Wojciech Kokot 2Tbr, Rafał Nowok 4Ti);

 

  • 3maja.jpg
  • DSC_0198.JPG
  • tekst_o_rankingu_3.jpg
  • DSC_0116.JPG
  • geodetki3.JPG
  • rozdanie2.JPG
  • logeko2.jpg
  • tele.JPG
  • baner-portugalia-3.JPG