Firma Ecotal Sp. z o.o. poszukuje absolwentów szkół o kierunku ekonomicznych, rolniczym, spożywczym, gastronomicznym.

Firma zajmuje się ubojem, rozbiorem drobiu.

Produkty sprzedawane są na terenie całego kraju oraz eksportowane między innymi do Niemiec, Słowacji, Czech, Węgier.

Na chwilę obecną firma poszukuje pracownika na stanowisko brygadzista rozbioru drobiu.

Wymagania: płynna obsługa komputera (Word, Excel, Mail), skaner, drukarka, telefon, komunikatywność.

W momencie zainteresowania ofertą kontakt telefoniczny lub mailowy:

tel. 799-022-019

Ecotal Sp. z o.o.
32-607 Polanka Wielka
ul. Łąkowa 5

Hotel na Błoniach*** w Bielsku-Białej zatrudni recepcjonistkę

OPIS STANOWISKA:

WYMAGANIA:
- znajomość j. angielskiego
- komunikatywność
- dyspozycyjność

FIRMA OFERUJE:
pracę o umowę

JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE

tel. 33 822 25 00

KONTAKT:
Hotel na Błoniach
ul. Pocztowa 39
43-300 Bielsko-Biała

Przyjmę na praktyczną naukę zawodu

kierunek: Monter instalacji sanitarnych

Kontakt: PHU "BUDMAR" Pszczyna

tel. 507-329-794

Praktyki letnie dla kierunków: technik hotelarstwa, technik turystyki, technik żywienia i usług gastronomicznych!!!

Miejsca odbywania praktyk: na Krecie, Kos, Rodos, Samos i Mykonos.

Praktyki trwają 3 miesiące i możliwe są wyjazdy co tydzień od polowy maja do początku lipca.

Koszty jakie ponoszą uczniowie to 400 zł zwrotnego depozytu (depozyt za przelot lub przejazd, który zwracamy w 100% po ukończeniu praktyk) oraz 250 zł (koszt wykupu dodatkowego ubezpieczenia karty euro 26 oraz tłumaczenia umów na j grecki)

W roku 2015 mamy miejsca dla około 250 uczniów także jak najbardziej potrzebujemy i szukamy praktykantów. W wielu hotelach potrzebujemy od 10-20 praktykantów także możliwy jest wyjazd wraz z przyjaciółmi z uczelni lub szkoły.

Zapewniamy:
- dolot na miejsce praktyk
- zakwaterowanie
- pełne wyżywienie
- kieszonkowe w wysokości 300 eu miesięcznie (6 dni pracy 8 h dziennie)
- certyfikat ukończenia praktyk

Warunki jakie muszą spełniać uczniowie:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- dobre wyniki w nauce

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna PRZYJAŹŃ z siedzibą

43-252 Golasowice ul.Orzeszkowej 22

zatrudni absolwenta

Szkoły Rolniczej na stanowisko - pracownik mechanizacji - traktorzysta.

Warunki pracy oraz płacy do uzgodnienia.

telefon kontaktowy: 32 472 33 77