Hotel na Błoniach*** w Bielsku-Białej zatrudni recepcjonistkę

OPIS STANOWISKA:
Hotel na Błoniach*** w Bielsku-Białej zatrudni recepcjonistkę. Praca stała- umowa o pracę. System zmienny. Znajomośc j. angielskiego, komunikatywność. Obsługa gości indywidualnych. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


WYMAGANIA:
- znajomość j. angielskiego
- komunikatywność
- dyspozycyjność


FIRMA OFERUJE:
pracę o umowę


JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE

CV ze zdjęciem przesyłać na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 33 822 25 00

KONTAKT:
Hotel na Błoniach
ul. Pocztowa 39
43-300 Bielsko-Biała
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 33 822 25 00