Mistrzostwa Powiatu w Narciarstwie Alpejskim 2017 w Wiśle

W środę 15 lutego 2017 roku 6 uczniów naszej szkoły wzięło udział w kolejnych Mistrzostwach Powiatu w Narciarstwie Alpejskim. Zawody zorganizował MORiS w Pszczynie na stoku Skolnity w Wiśle. Obiekt ten został udostępniony w poprzednim sezonie zimowym i w tym roku mieliśmy okazję szusować na stokach tej stacji narciarskiej.

Pogoda była wyśmienita, słońce ogrzewało nasze uśmiechnięte twarze, ogólnie klimat - REWELACJA!

Po rozpoczęciu i rozdaniu numerów startowych narciarze mieli czas na rozgrzewkę i zapoznanie się z trasą. Koncentracja przed startem i podczas dwóch przejazdów była na najwyższym poziome. Potem został nam czas wolny na dalszą jazdę już indywidualną. Dla wszystkich uczestników i opiekunów był przewidziany gorący poczęstunek na górnej stacji. Tam też o 13.00 zostały ogłoszone wyniki i przyznane nagrody.

W generalnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych nasza szkoła zajęła III miejsce. I miejsce zajęło LO III w Pszczynie, II miejsce LO Chrobry w Pszczynie.

Dziękuje wszystkim uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę na zawodach, za ducha walki i godną sportowca postawę - pani Ania Kozińska - miłośniczka sportów zimowych (i nie tylko zimowych).