Mundurówka najlepsza w województwie

W piątek 22 marca w Tarnowskich Górach odbył się X Turniej Klas Mundurowych w piłce nożnej. Naszą szkołę reprezentowali: Krystian Cyron, Szymon Hoder, Karol Machalica, Wojciech Mazur, Sebastian Piesiur (2 LOa), Bartek Sosna, Radosław Pławecki oraz Sławomir Piech (3LO). Do turnieju przystąpiło 6 szkół z całego województwa. W pierwszym meczu przyszło nam zmierzyć się z ZSZ z Knurowa, gdzie pewnie pokonaliśmy rywala 3:0. W następnym meczu napotkaliśmy ZS z Sławkowa, gdzie wygraliśmy również 3:0.

O awansie do finału decydował mecz z XIV LO z Katowic, w którym rozgromiliśmy przeciwnika 6:0. W wielkim finale napotkaliśmy ekipę gospodarzy gdzie po zaciętym boju wygraliśmy 4:2. Warto wspomnieć o nagrodach indywidualnych, gdzie Sławomir Piech zdobywając 9 bramek został uznany Królem Strzelców. Z kolei nasz bramkarz Wojciech Mazur uzyskał tytuł Najlepszego Bramkarza turnieju. W rolę trenera wcielił się pan Adam Michalik. Trener na gorąco po turnieju powiedział: ,,Wygraliśmy zasłużenie, wystrzegaliśmy się błędów, lecz jak się zdarzyły na straży stał nasz bramkarz, nasza drużyna w pełni zasłużenie wygrała ". Po raz pierwszy nasza szkoła zdobyła ten tytuł i za rok będziemy go bronić.

  • 3maja.jpg
  • baner-portugalia-3.JPG
  • logeko2.jpg
  • geodetki3.JPG
  • tele.JPG
  • rozdanie2.JPG
  • DSC_0198.JPG
  • DSC_0116.JPG