W środę, 12 października 2016 roku na obiektach OSiRu w Będzinie, odbył się VI WOJEWÓDZKI TURNIEJ dla szkół z klasami mundurowymi ?GRAM I KULTURALNIE KIBICUJĘ?. Zawody można zaliczyć do udanych, gdyż reprezentanci naszej szkoły stanęli na wszystkich trzech stopniach podium.

Drużyna chłopaków w składzie: Mateusz Spiałek, Wojciech Dragon, Kamil Sornowski, Grzegorz Sosna (wszyscy IV TB), Bartek Pisarek (3 Tlg), Kamil Pustelnik (1 Tb), Mariusz Janosz (2 Tb), Marcin Janosz oraz Jan Tomaszczyk (2 Tlg) pod opieką pana Wojciecha Bałucha zajęła 1 miejsce w turnieju piłki nożnej.

Naszej drużynie towarzyszyła grupa kibiców (uczniowie klasy II Loa), która bardzo aktywnie i ?kulturalnie? dopingowała zawodników. Przystąpiła również do Turnieju Kulturalnego Kibicowania, ocenianego przez jury, w którym wywalczyła 3 miejsce.

2 miejsce zdobyła Małgorzata Masłowska (2 LOa) z Wojciechem Kokotem (3 Tb), którzy startowali w konkursie z zakresu I Pomocy Przedmedycznej.