Po trzech mistrzowskich tytułach z rzędu udało się zdetronizować piłkarki ręczne z Pawłowic. Dokonały tego nasze dziewczęta, które rozegrały bardzo dobre zawody i przez najbliższy rok cieszyć się będą z wywalczonego mistrzowskiego tytułu. W półfinale pokonały reprezentacje ZSO Pawłowice, a w finale po dramatycznym meczu do rozstrzygnięcia którego potrzebna była dogrywka, ograły licealistki z Gilowic. Tegoroczny finał i mecz o III miejsce były powtórką meczy grupowych, w których mistrzynie i brązowe medalistki zaznały goryczy porażki. Zawody odbyły się w Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji.

W trakcie turnieju oglądaliśmy bardzo ciekawe i emocjonujące spotkania, w których nie zabrakło efektownych akcji i pięknych bramek a wynik rozstrzygał się w końcowych minutach. Mecze były bardzo wyrównane i niezwykle zacięte. Klaudia i Aneta, sukces przypłaciły kontuzją.

Na uwagę zasługuje skuteczność dwóch zawodniczek naszej zawodniczki Agnieszki Szromek III TŻGD, która dla swojej drużyn zdobyła większość bramek, często decydujących o końcowym wyniku.

Skład zwycięzkiej drużyny: Burejza Izabela IIILO, Szromek Agnieszka IIITŻGD, Kapica Aneta IITG, Żur Beata IITG, Szyndler Sylwia IITG, Burek Monika IIITR, Nogawica Anna IITH, Władarz Agata ILO, Kędzior Joanna ILO, Smolorz Monika IITK, Sajdok Monika IITK, Śmieja Paulina IITK, Śmieja Klaudia IIITG, Niedziela Hanna IIITI i opiekun Marek Nierząd.

Poniżej wyniki wszystkich spotkań oraz klasyfikacja końcowa. Wszystkie mecze za wyjątkiem finału trwały 12 minut bez zmiany stron. Finał ustalono na 2x6 min i ewentualną dogrywkę 2x2 minuty.