Firma AG FOODS POSZUKUJEMY pracownika na stanowisko:

Asystent mechanika/serwisanta
OPIS STANOWISKA:
asysta przy serwisie maszyn, urządzeń i automatów stosowanych w vendingu, gastronomii,
podejmowanie diagnostyki oraz analizy przyczyn występowania usterek oraz proponowanie
wdrażania działań zapobiegawczych, wstępne przygotowanie urządzeń do użytkowania, wsparcie
techniczne i merytoryczne bezpośrednich użytkowników. Po zdobyciu doświadczenia przewidujemy
samodzielną pracę jako mechanik/serwisant.

OCZEKUJEMY:
umiejętności i wiedzy w zakresie elektromechaniki lub/i elektryki, znajomości podstaw elektroniki
i zdolności manualnych oraz zmysłu technicznego, a także gotowości do uzyskania książeczki
sanitarnej. Posługiwanie się dokumentacją techniczną (w tym obcojęzyczną), obsługa komputera
oraz znajomość języka angielskiego lub/i włoskiego, będzie dodatkową zaletą.

OFERUJEMY:
ciekawą pracę związaną serwisowaniem urządzeń vendingowych, horeca i innych, umowę o pracę
w pełnym wymiarze czasu pracy (od poniedziałku do piątku), wynagrodzenie uzależnione od
umiejętności i uzyskiwanych efektów, samochód do wyjazdów służbowych (w przypadku posiadania
prawa jazdy kat. B), jak również dodatkowe benefity (np. karta FitProfit, ?wczasy pod gruszą?,
eventy).

Poszukujemy osoby o zdolnościach technicznych, nie bojących się wyzwań w punkcie serwisowym i
w pracy związanej z serwisowaniem urządzeń u klienta, jak również posiadające inne zdolności (np.
organizacyjne) lub zalety (np. znajomość specjalistycznego oprogramowania), które będą
dodatkowym atutem. Nie ukrywamy, że posiadana praktyka zapewni łatwiejszy start w pracy, lecz nie
upieramy się przy tym, bo ważniejsza jest motywacja do rozwoju w tym zakresie!
Chętnych do pracy, posiadających entuzjazm i umiejętności zapraszamy do przesłania nam swojego

Prosimy koniecznie dopisać klauzulę: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych
osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) i Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady
(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (Dz. Urz. UE L z 04.05.2016 r., Nr 119).?, albowiem ze
względu na RODO rozpatrywane będą tylko aplikacje opatrzone powyższą treścią.

Już teraz cieszymy się na każde zgłoszenie, które uważnie przeczytamy, lecz skontaktujemy się
wyłącznie z wybranymi kandydatami do pracy.

AG FOODS Group a.s. została założona w 1990 roku w Czechach, a od 2000 roku istnieje również
w Polsce jako AG FOODS Sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzeczu Górnym k. Bielska-Białej i działa
w branży spożywczej (Vending, HoReCa, Foodservice). Więcej szczegółów na stronie:
www.agfoods.eu/pl

Piotr Stec
Dyrektor ds. Personalnych i Administracji
AG FOODS Sp. z o. o.
Międzyrzecze Górne 407
43-392 Międzyrzecze Górne
k / Bielska-Białej, Polska

www.agfoods.eu
T +48 33 815 80 40
F +48 33 815 80 47