W środę, 15 października 2014 roku na obiektach OSiRu w Będzinie, odbyły się wojewódzkie zawody pod hasłem ?Gram i kulturalnie kibicuję?.

Drużyna chłopaków w składzie: Mateusz Spiałek, Wojciech Dragon, Kamil Sornowski (wszyscy z II TB), Paweł Zjawiński (II Lob), Rafał Nowak (III Lob), Błażej Grygier (III Loa), Wojciech Janosz (III Tme), Kamil Warzecha i Michał Prusek (I Tb) pod kierownictwem pana Mateusza Bałucha zajęła 2 miejsce w turnieju piłki nożnej. Zwycięzcy otrzymali medale oraz dyplom. Naszej drużynie towarzyszyła grupa kibiców, która dopingowała zawodników i przystąpiła do Turnieju Kulturalnego Kibicowania, ocenianego przez jury.

Nasi uczniowie wzięli również udział w dodatkowych konkursach:

1. konkursie z zakresu I Pomocy Przedmedycznej ? Mikołaj Piórko i Michał Furtok (II Lob) zajęli 2 miejsce;
  2. teście wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa imprez masowych ? Magdalena Herok, Ewa Pilarz, Klaudia Noga ( II Loa), Wioletta Mazur i Daria Wagstyl (II Lob) zajęły 3 miejsce;
  3. konkursie wiedzy z zakresu prawa ruchu drogowego, techniki kryminalistycznej i ogólnych zasad prewencji ? Klaudia Paszek, Kamil Pietryja i Dawid Kania (III Lob).