Mistrzostwa Pszczyny i Ziemi Pszczyńskiej w Narciarstwie alpejskim i Snowboardzie 2020

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 17 luty 2020 06:11

5 lutego w stacji narciarskiej Stożek w Wiśle Głębce po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Pszczyny i Ziemi Pszczyńskiej w Narciarstwie alpejskim i Snowboardzie. Uczniowie rywalizowali ze sobą również 7 lutego na stoku Klepki w Wiśle Malince w kategorii snowboard. Zima tego roku nas nie rozpieszcza. Tak też było podczas zawodów. Trudne warunki pogodowe i narciarskie, deszcz, wiatr i mgła. Nasi reprezentanci nie przejęli się pogodą i walczyli o to, by jak najszybciej przejechać ustawiony slalom gigant. Najwyższe wyniki uzyskał Jan Filipowski zajmując 3 miejsce w kat. mężczyzn, zaś w grupie dziewcząt najlepiej pojechała Daria Wieczorek zajmując 4 miejsce. W zawodach snowboardowych I miejsce zajął Bobiec Mateusz. Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

A oto sklad naszej drużyny: 1. Filipowski Jan, 2. Głąb Michał, 3. Krzekotowski Szymon, 4. Gocyk Amelia, 5. Wieczorek Daria, 6. Mazur Paulina, 7. Bobiec Mateusz, 8. Poloczek Filip, 9. Sokołowski Dawid. Opiekun oraz menadżer - Anna Kozińska.

Galeria zdjęć - Szkoła - Sport - 2020.02.05 - Mistrzostwa - narty i snowboardGaleria zdjęć - Szkoła - Sport - 2020.02.05 - Mistrzostwa - narty i snowboard (23)