Drukuj

30.09.2019 na pięknym stadionie w Zabrzegu odbyła się Licealiada lekkoatletyczna szkół średnich powiatu pszczyńskiego i jednocześnie naszego rejonu. Warunki atmosferyczne były niezwykle trudne, gdyż zawodnicy mimo rywalizacji między sobą musieli dodatkowo walczyć z bardzo silnym wiatrem. Nasza szkoła była reprezentowana przez 10 najlepszych lekkoatletek i 13 lekkoatletów. Najlepsze wyniki osiągnęli: Michał Głąb w biegu na 200 m uzyskując wynik 25,37 sek i zdobywając I miejsce w tej konkurencji, Marta Kotwasińska w biegu na 100 m z czasem 13,78 sek. zdobyła II miejsce, Patrycja Senczek skoczyła na odległość 4,29 m i również zdobyła II miejsce oraz Daniel Kopeć pchnął kulą na odległość 10,24 m zdobywając IV miejsce. W klasyfikacji końcowej nasza szkoła zajęła III miejsce w powiecie w kategorii dziewcząt i chłopców. Opiekunami byli mgr B. Machalica, mgr A. Michalik. W imieniu opiekunów dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w zawodach.