Drukuj

Reprezentanci naszej szkoły w piłce siatkowej zdobyli I miejsce w zawodach Rejonowa Licealiada 2018. W finale pokonali drużynę z Cieszyna 15:13. Brawo chłopaki! Życzymy siły i szczęścia na zawodach wojewódzkich!

Rejonowa Licealiada - turniej siatkówki plażowej, w którym udział brały reprezentacje żeńskie i męskie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, odbył się 5 czerwca na obiektach POSiR. Drużyny stoczyły walkę o miano najlepszej w rejonie. Reprezentujące nasz powiat dziewczęta z LO Chrobry niestety musiały uznać wyższość rywalek z Cieszyna.
Chłopcy z PZS2 reprezentujący powiat, pomimo przegranego pierwszego seta, zmobilizowali się i drugi set należał do nich. Tie break i horror? Rywale z Cieszyna po błędach i sprzyjającym szczęściu odskoczyli  na 5:1. Chłopaki jednak zebrali wszystkie siły, odrobili straty i grając punkt za punkt doprowadzili do wyniku 13:13. W tym decydującym momencie szczęście uśmiechnęło się do nas i ostatecznie wygraliśmy 15:13 Jesteśmy najlepsi w rejonie i JEDZIEMY NA FINAŁ WOJEWÓDZKI!