Drukuj

Komunikat z MISTRZOSTW SZKOŁY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ w mikstach z dnia 1.06.2011.

Do turnieju o tytuł Mistrza Szkoły w siatkówce plażowej par mieszanych zgłosiło się 10 drużyn:

Bartosz Wojciech II TI

Drużyny zostały podzielone na 2 grupy, gdzie prowadziły rozgrywki w systemie "każdy z każdym". Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansowały do dalszego etapu rozgrywek. Byli to: z pierwszej grupy ? drużyna nr 3 (Szyndler Sylwia, Kumor Sebastian), drużyna nr 5 (Szromek Natalia, Król Mariusz) z drugiej grupy ? drużyna nr 8 (Sajdok Monika, Rus Grzegorz), drużyna nr 9 (Szromek Agnieszka, Waleczek Adam).

W półfinałach spotkały się drużyna nr 3 (Szyndler Sylwia, Kumor Sebastian) z drużyną nr 8 (Sajdok Monika, Rus Grzegorz). Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu nr 8 w składzie: Sajdok Monika i Rus Grzegorz.

W meczu finałowym spotkała się drużyna nr 9 (Szromek Agnieszka, Waleczek Adam) i nr 5 (Szromek Natalia, Król Mariusz). Po zaciętym boju zwycięzcą został zespół nr 5 w składzie: Szromek Natalia i Król Mariusz.

Podsumowując:

• I miejsce i tytuł MISTRZA SZKOŁY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W MIKSTACH zdobyli: SZROMEK NATALIA i KRÓL MARIUSZ
  • II miejsce zdobyli: SZROMEK AGNIESZKA i WALECZEK ADAM
  • III miejsce zdobyli: SAJDOK MONIKA i RUS GRZEGORZ
  • IV miejsce zdobyli: SZYNDLER SYLWIA i KUMOR SEBASTIAN

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale oraz rzeczowe nagrody. Turniej zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele WF.