Drukuj

31.03.2016 na pływalni krytej naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu. Zawodnicy rywalizowali ze sobą na dystansach: 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem klasycznym oraz na zakończenie najlepsi pływacy szkoły zmierzyli się w sztafecie 4x50 m stylem dowolnym. Padł jeden rekord szkoły na dystansie 50 m stylem dowolnym. Zdobył go uczeń klasy III TBR Radosław Baron, który przepłynął ten dystans w czasie 27,24 s. Mistrzostwo Szkoły w pływaniu w roku szkolnym 2015/2016 w gronie dziewcząt zdobyły: Agnieszka Szpyra z klasy III Lob oraz Wiktoria Głąbek z klasy I Tth. Z grona chłopców najlepszy był bezkonkurencyjny od kilku lat Radosław Baron z klasy III Tbr. II miejsce zajął Wojciech Kokot z klasy II Tbr, a III miejsce wywalczył Michał Krzysteczko z klasy ITme. Wszyscy zawodnicy otrzymali słodkie upominki na uzupełnienie spalonych kalorii, a najlepsi: dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe.

Zawody przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wf: mgr Bogusława Machalica, mgr Anna Kozińska, mgr Marek Nierząd, mgr Adam Michalik oraz uczennice z klasy III TŻ: Agnieszka Kania, Magda Kyrcz.

I MIEJSCE Szpyra Agnieszka, Duda Adrian, Baron Radosław, Cieciura Karol 2,20,30
II MIEJSCE Głąb Wiktoria, Krzysteczko Michał, Kokot Wojciech, Ryguła Szymon 2,24,59